- ASROCK

Безплатна Доставка


‧Supports AMD Socket AM5 RyzenTM 7000 Series Processors
‧16+2+1 Phase SPS Power Design
‧4 x DDR5 DIMMs, supports up to 6600+(OC)
‧1PCIe5.0x16,1PCIe3.0x16,1PCIe3.0x1 10USB3.2Gen1(6Rear,4Front)
‧Graphics Output Options: 1 HDMI, 1 DisplayPort 8 USB 2.0 (4 Rear, 4 Front)
‧7.1CH HDAudio with ContentProtection (RealtekALC1220AudioCodec), NahimicAudio
‧1 Blazing M.2 (PCIe Gen5x4)
‧3 Hyper M.2, 4SATA3
‧1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 10 USB 3.2 Gen 1, 8 USB 2.0
‧Realtek 2.5GLAN, Realtek1GLAN
‧802.11ax Wi-Fi 6E + Bluetooth
‧Supports AMD Socket AM5 RyzenTM 7000 Series Processors
‧16+2+1 Phase SPS Power Design
‧4 x DDR5 DIMMs, supports up to 6600+(OC)
‧1PCIe5.0x16,1PCIe3.0x16,1PCIe3.0x1 10USB3.2Gen1(6Rear,4Front)
‧Graphics Output Options: 1 HDMI, 1 DisplayPort 8 USB 2.0 (4 Rear, 4 Front)
‧7.1CH HDAudio with ContentProtection (RealtekALC1220AudioCodec), NahimicAudio
‧1 Blazing M.2 (PCIe Gen5x4)
‧3 Hyper M.2, 4SATA3
‧1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 10 USB 3.2 Gen 1, 8 USB 2.0
‧Realtek 2.5GLAN, Realtek1GLAN
‧802.11ax Wi-Fi 6E + Bluetooth
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Чипсет | AMD TRX50 |
| Поддържани процесори | 7-мо Поколение AMD Threadripper и Threadripper PRO процесори |
| Поддържана памет | DDR5 |
| Поддръжка на Dualchannel | Да |
| Вградено аудио | 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC1220 Audio Codec) |
| Вграден LAN | 1 x 2.5 Gigabit LAN 10/100/1000/2500 Mb/s (Dragon RTL8125BG) |
| Вграден LAN | 1 x 10 Gigabit LAN 100/1000/2500/5000/10000 Mb/s (Marvell AQC113) |
| Слотoве PCI-E x16 | 2 x PCIe 4.0 x16 (x16 or dual x8) |
| Слотoве PCI-E x16 | 3 x PCIe 5.0 x16 |
| Слотoве PCI-E x1 | 1 |
| Интерфейс Serial ATA | 4 x SATA3 6.0 Gb/s |
| М2 слот | 1 x Blazing M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen5x4 mode |
| М2 слот | 2 x SlimSAS SFF-8654 Connectors (PCIe Gen4x4 or 4 x SATA3 6.0 Gb/s) |
| М2 слот | 1 x Hyper M.2 Socket (M2_2, Key M), supports type 2260/2280 PCIe Gen4x4 mode |
| Поддръжка на RAID | 0,1,10 |
| Поддръжка на RAID | RAID 0/1/10 for M.2 NVMe |
| Конектор захранване | 1 x 24 pin ATX Power Connector (Hi-Density Power Connector) |
| Конектор захранване | 2 x 8 pin 12V Power Connectors (Hi-Density Power Connector) |
| Конектор захранване | 2 x 6 pin PCIe 12V Power Connectors (Hi-Density Power Connector) |
| Свързаност | 2 x Аudio jacks |
| Свързаност | 1 x optical S/PDIF Out connector |
| Свързаност | 1 x BIOS Flashback Button |
| Свързаност | 2 x RJ-45 |
| Сокет | sTR5 |
| Максимален капацитет поддържана памет | 1 TB |
| Брой слотове памет | 4 |
| Максимална честота памет | 7600(OC) MHz |
| Вграден Wi-Fi и Bluetooth | Bluetooth v5.2 |
| Вграден Wi-Fi и Bluetooth | 2x2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| USB портове | 4 x USB 3.2 Gen 2 |
| USB портове | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| USB портове | 1 x USB Type-C 10Gbps |
| USB портове | 1 x USB Type-C 20Gbps |
| Форм фактор. | Extended ATX - 30.5 x 27.7 cm |
| Тегло | 0.00кг |
Дънна платка ASRock TRX50 WS – Мощност за професионалисти
Освободете невероятна производителност с ASRock TRX50 WS, създадена за висококласни работни станции и тежки задачи. Базирана на процесори AMD Ryzen™ Threadripper PRO (Socket sTR5), тази ATX дънна платка предлага изключителна скорост, стабилност и мащабируемост.
Защо да изберете ASRock TRX50 WS?
- Свръхбърза DDR5 памет – Quad-channel DDR5 осигурява плавно многозадачност и обработка на данни.
- Неограничена разширяемост – PCIe 5.0 слотове и множество M.2 слота за бъдещо-устойчиво съхранение и графична мощ.
- Професионална надеждност – Стабилно захранване и охлаждане за тежки задачи.
- Оптимизирана за работни станции – Идеална за 3D рендиране, AI разработка и създаване на съдържание.
Основни спецификации
- Сокет: sTR5 (AMD Ryzen™ Threadripper PRO)
- Форм фактор: ATX
- Памет: 4x DDR5 слота (поддръжка на ECC)
- PCIe: 5.0 x16 за новото поколение графични карти
- Съхранение: Няколко M.2 NVMe слота за свръхбързи SSD
Надградете работната си станция с ASRock TRX50 WS – мощност и прецизност в едно.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








